Techflex Металева обплетення (сітка)

Виберіть підкатегорію

Techflex Металева обплетення (сітка)

Металева обплетення
На сьогоднішній день міцна обплетення для кабелю - невід'ємна частина діючої інфраструктури. Захисний матеріал дозволяє забезпечити безпеку людини і ізолювати металеві дроти. Крім того, справність і правильна функціональність кабельних ліній гарантує якісний зв'язок, звук, зображення, передачу сигналів управління, а також харчування обладнання.

Кабельна оплетка - надійний захист проводів

Металева обплетення - один з найнадійніших і міцних захисних матеріалів. Як правило, він виготовляється з міді, до якої додаються інші домішки сплавів. Даний тип обплетення відноситься до сітчастого (плетеному) виду. Матеріал виконується у вигляді сітки і в народі називається «зміїна шкіра».
Захисна кабельна оплетка найчастіше використовується в автомобілебудуванні. Матеріал відрізняється гнучкістю, невеликим діаметром, відмінно справляється з виконанням захисних та естетичних функцій. Перевагами використання металевої сітки є:
  • еластичність і надійний захист проводів від механічних пошкоджень;
  • вологостійкість;
  • здатність витримати найнижчі (від -100С) і високі (до + 250С) температури в процесі експлуатації;
  • забезпечення захисту від електромагнітних випромінювань.
Обшивка також використовується для збереження і безпеки акустичних, міжблочних і електричних кабельних ліній.

В яких випадках кабельна оплетка необхідна?

У сучасному світі кабельна оплетка застосовується практично скрізь. Але існує ряд випадків, коли її використання не тільки рекомендовано, а й обов'язково:
  • при механічних впливах - якщо під час експлуатації дроти перегинаються, перетираються і стискаються. Однозначно захисний матеріал використовують в особливо рухомих і вібруючих місцях, наприклад, в транспортних засобах;
  • при температурних впливах - якщо в ході експлуатації дроти стикаються з нагрівальними елементами або пролягають поруч з ними;
  • при електромагнітних впливах - якщо дроти знаходяться поблизу випромінюючих приладів або недостатньо ізольовані від статичного і високої напруги.
При виборі обплетення особливу увагу слід приділити матеріалу, з якого вона виготовлена. Правильність даної операції забезпечить цілісність і збереження кабельно-провідникової продукції.