Techflex Високотемпературна обплетення

Виберіть підкатегорію

Techflex Високотемпературна обплетення

Високотемпературна обплетення
Незважаючи на те, що в наш час активно використовуються бездротові пристрої, дроти не йдуть на другий план і відмовитися від них на даний момент неможливо. Щоб забезпечити безпеку в будинку, офісі або на виробництві, використовується кабельна оплетка. Такий захисний елемент допомагає мінімізувати виникнення неприємних, а часом і трагічних ситуацій, а також зберегти цілісність і функціональність проводів.

Різновиди матеріалу
Обшивка може відрізнятися за основним матеріалом, місцем застосування, типу, кольоровій гамі та іншим характеристикам. В інтернет-магазині Тechflex в Києві можна придбати наступні види захисних матеріалів:
  • надпотужні кабельні вироби - забезпечать надійний захист кабельно-провідникової продукції;
  • металеву оплетку - еластичні, вологостійкі матеріали, які відмінно захищають від електромагнітних випромінювань;
  • промислово-інженерні захисні матеріали - міцні, вогнестійкі вироби, які чинять опір механічним впливам і здатні витримати суворі умови експлуатації;
  • високотемпературні вироби - унікальний вид продукції, здатний зберігати цілісність і продовжувати безперебійну роботу при високих температурах.
В асортименті інтернет-магазину також є спеціалізована захисна кабельна оплетка і матеріали загального призначення.

Особливості високотемпературної обплетення
Високотемпературна обплетення - це термостійкий скловолоконні виріб, що захищає дроти і допомагає зберегти діелектричну цілісність кабельних трас при впливі агресивного, суворої середовища і високих температур. Особливостями продукції є мала вага, хороша механічна міцність, негорючість. Кабельна оплетка здатна витримати показники температури від -70 до +650 градусів; діелектрична міцність виробу досягає за відмітку 1200 вольт.
Високотемпературна обплетення для кабелю може протистояти впливу хімічних речовин, розчинників і УФ-випромінювань, витримувати екстремально високі температури і захищати від масел і води. Матеріал відрізняється стійкістю до стирання і порізів, має естетичний зовнішній вигляд.
Високотемпературна обплетення необхідна в місцях з підвищеною ймовірністю виникнення аварій і пожеж. Виріб обов'язково повинно монтуватися поблизу нагрівальних елементів і при зіткненні кабелів з ними.

Купити обплетення
Високотемпературна обплетення для кабелю - це практичне, ефективне і корисне придбання. Вся продукція, представлена ​​в інтернет-магазині, відповідає встановленим вимогам і має гарантію якості. Пропонуємо купити оплетку Тechflex за доступними цінами в будь-якому необхідній кількості. Перевагами продукції є збільшення терміну експлуатації проводів, запобігання їх заломів і порізів, універсальність і функціональність виробів. При виборі матеріалу рекомендуємо звертати увагу на технічні характеристики обплетення і враховувати місцевість, де вона буде встановлена.
Покупці можуть звернутися в офіси Тechflex в Харкові і Києві. Кваліфікований персонал допоможе вибрати потрібний товар і організовує оперативне виконання замовлення.