Надпотужна кабельне обплетення

Виберіть підкатегорію

Надпотужна кабельне обплетення

Надпотужна кабельна оплетка
У сучасному світі активно використовуються дроти, кожен з яких відрізняється між собою по виду і ступеня безпеки. Для ізоляції металевого дроту використовується оплетка. Захисний елемент дозволяє уникнути контакту людини з електричним струмом та оточуючих його предметів. Процес обплетення є якісно заізольовані дріт або групу проводів. Це досить трудомістка і тривала робота, яка вимагає спеціальних навичок і використання ретельно відібраних матеріалів.

Для чого потрібна кабельна оплетка?

Головним завданням обплетення є надійний захист і максимальне збереження проводів, особливо при функціонуванні в несприятливих умовах. Захисний елемент зможе убезпечити кабель від наступних неприємностей:
  • механічних впливів - до цієї групи відносять сильні натягу, в результаті яких може статися розрив проводів, перегини, тиск із зовні від стиснення, можливість перетирання від абразивного часто повторюваного торкання, а також впливу з боку «голодних» гризунів;
  • перешкод електромагнітного характеру - обплетення допоможе убезпечити кабелю від випромінюючих приладів, які розташовані поблизу, недостатньою ізоляції від високого і статичної напруги;
  • температурних впливів - при пожежах, аваріях обплетення забезпечить надійний захист проводів; матеріал також використовують, якщо кабелю пролягають біля нагрівальних елементів.
Застосування надпотужної кабельної обплетення Тechflex також дозволить уникнути плутанини під ногами - користувач назавжди позбавиться від величезної кількості «кольорових змійок».

Найпоширеніші види оплеток

Міцна обплетення для кабелю може бути виготовлена ​​з різних захисних матеріалів, наприклад, з нейлону, поліаміду, гуми, скловолокна, металу. Всі види мають свої переваги і характеристики. Вибір залежить від призначення кабельної обплетення і умов експлуатації. Конструктивно захисний матеріал поділяють на:
  • плетений (сітчастий) - один з найпопулярніших видів обплетення, також має назву «зміїна шкіра». Матеріал відрізняється гнучкістю, маленьким діаметром і відмінно виконує свої естетичні та захисні функції;
  • спіральний - даний вид конструкції дає можливість об'єднувати проводи в джгути, незалежно від діаметрів кабелів;
  • самозакривних - іншими назвами обплетення є «обгортають» або «самосворачівающаяся» - створена для змонтованих проводів і місць, де вже немає можливості провести кабель заново;
  • застібається - матеріал аналогічний попередньому, але відмітною особливістю є наявність липучки, клеїть шва або застібки.
Купити оплетку Тechflex пропонуємо в нашому інтернет-магазині. На сайті представлений широкий асортимент захисного матеріалу від кращих виробників. Придбати продукцію можна за доступною ціною і в необхідній кількості. Тechflex в Києві і Харкові займається продажем надпотужної кабельної, металевої, високотемпературної, спеціалізованої та промислово-інженерної обплетення. Клієнти також можуть замовити захисний матеріал загального призначення.
Якщо клієнт бажає отримати якісний, надійний, практичний і корисний матеріал, йому необхідно купити вантажiвку кабельну оплетку Clean Cut. Захисний засіб володіє відмінними технічними характеристиками і забезпечить безпечну роботу та збереження проводів, шнурів і інших виробів.