Промислово-інженерна обплетення

Виберіть підкатегорію

Промислово-інженерна обплетення

Промислово-інженерна обплетення
Обшивка дозволяє ізолювати металеву дріт або групу проводів, тим самим забезпечивши безпеку людей і справну роботу кабельних ліній. Існує безліч видів захисного матеріалу, кожен з яких має свої особливості і технічні характеристики. Особливо міцною і надійною вважається промислово-інженерна обплетення. Дана група товарів відрізняється вогнестійкістю і розроблена для великих сфер виробництва, в тому числі літакобудування.

Призначення захисної обплетення
Основними завданнями промислово-інженерної обплетення є довговічність і вогнестійкість. Даний матеріал застосовується для аерокосмічної, військової та телекомунікаційної техніки. Він відрізняється стійкістю до механічних впливів і опором до високих температур. Кабельна оплетка проста в установці і ефективна.
Перевагами використання промислово-інженерної обплетення є:
  • естетичний зовнішній вигляд;
  • опір впливу хімічних речовин, розчинників, УФ-випромінювання;
  • стійкість до механічних впливів, в тому числі до порізів, стирання, перегинів;
  • унікальний вогнезахисний склад;
  • здатність витримати робочі температури від -60 до +220 градусів.
Термостійка захист кабелю дозволяє забезпечити збереження діелектричної цілісності кабельних трас при суворих і навіть агресивних умовах експлуатації і дії високих температур.

Види оплеток

На сьогоднішній день виділяють чотири основних види обплетення:
  • сітчастий (плетений) - виготовлений у вигляді сітки, з вигляду нагадує зміїну шкіру. Матеріал відрізняється гнучкістю, виглядає естетично і відмінно справляється із захисною функцією;
  • спіральний - унікальний вид конструкції, який дозволяє об'єднувати кабелю різного діаметру в джгути. Усередині спіральної обплетення в будь-якому місці майстер може вивести кабель (матеріал можна використовувати повторно);
  • самозакривних - ідеальний варіант для змонтованих проводів, де просунути кабель заново не представляється можливості;
  • застібається - аналогічний попередньому тип обплетення, доповнений застібкою, липучкою або клеїть швом.
Крім виду обплетення, необхідно звертати увагу на матеріал, з якого вона виготовлена. Правильно підібране виріб забезпечить надійний захист всіх кабельних ліній.

Промислово-інженерна обплетення Techflex
Найкращий захист для кабелю - обплетення Techflex. На сайті інтернет-магазину покупці зможуть знайти всі необхідні матеріали, які допоможуть убезпечити кабельні лінії і забезпечити їх збереження. Широкий асортимент продукції представлений товарами від відомих виробників, різноманітними видами і колірними гамами. У нашому магазині клієнти зможуть придбати матеріали загального призначення, металеві, високотемпературні, спеціалізовані і надпотужні вироби.
Тechflex в Харкові і Києві займається продажем промислово-інженерної обплетення, що відрізняється зносостійкістю, економічністю, унікальним вогнезахисним складом і чудовою робочою температурою. Ми гарантуємо високу якість продукції, її довговічність і ефективність. Обшивка Тechflex порадує технічними характеристиками, простотою установки і доступними цінами.